Porady pożyczkowe

6 powodów negatywnej decyzji kredytowej

21 września 2017

6 powodów negatywnej decyzji kredytowej

Otrzymałeś negatywną decyzję kredytową? Niestety, pożyczkodawcy nie zawsze akceptują wniosek klienta. Z jakich powodów mogą odrzucić aplikację o dodatkowe środki? Taka wiedza może okazać się przydatna, szczególnie kiedy planujesz starać się o zastrzyk gotówki. Poznaj przyczyny odmownej decyzji.

Opłata przygotowawcza

14 września 2017

Opłata przygotowawcza – co prócz niej składa się na koszt pożyczki?

Opłata przygotowawcza jest jednorazowa. Należy jednak pamiętać, że nie zostanie nam ona zwrócona przy odstąpieniu od umowy pożyczki. Dowiedz się czym jest opłata przygotowawcza.

Zabezpieczenie pożyczki

7 września 2017

Zabezpieczenia pożyczek – w jakim celu firmy pozabankowe chronią swój kapitał?

Firmy sektora finansowego dbają o swój kapitał. Pożyczając gotówkę oferują różne formy jej zabezpieczenia. Dlaczego to robią? Aby nie ponieść straty w momencie, gdy nie wywiążemy się z obowiązków. Jakie zabezpieczenie pożyczki wybrać?

Ocena zdolności kredytowej – co może ją obniżyć?

27 grudnia 2016

Ocena zdolności kredytowej – co może ją obniżyć?

Od oceny zdolności kredytowej zależy czy otrzymamy kredyt, pożyczkę a nawet telewizor na raty. Obniżyć naszą ocenę może wiele czynników. Jakich? Odpowiedź w tekście.

Nowoczesne sposoby weryfikacji klienta

27 grudnia 2016

Nowoczesne sposoby weryfikacji klienta

Przelewanie 1 grosza na konto pożyczkobiorcy przestaje być koniecznością. Nowoczesne sposoby weryfikacji klienta stosowane przez instytucje finansowe są znacznie szybsze i wygodniejsze. Dowiedz się jak działają aplikacje Instantor, KontoConnect i Kontomatik.